Arra gondoltam, hogy mivel újra itt az uborkaszezon, ezért hetente összeszedhetném a KTE-t érintő átigazolási információkat, híreket, találgatásokat.

A címben feltett kérdés mindig érdekli az embereket a bajnokság előtt és közben is. Szokásunkhoz híven széleskörű -több fórumon meghirdetett- tippelést indítottunk a fenti kérdésben, aminek eredményről lentebb számolok be.
„Nem vágyok sokra, de egyet akarok:
Magyar nemzeti hip-hopot!”
– Belga : Magyar Nemzeti Hip-Hop
A kiesés után rengetegen fejezték ki felháborodottságukat, dühüket, nemtetszésüket és mindezek jelentős részének Gera Zoltán volt a célpontja. Zoli nem tudta benntartani a KTE-t az élvonalban, de a másodosztályban is megkapta a bizalmat, sőt, a vezetőség kijelölte a célt is: feljutás. Ez pedig egy nagyon más jellegű feladat, amely egészen más készségeket igényel, mint a bennmaradás. Azt egyelőre nehéz megmondani, hogy ennek a kihívásnak hogyan fog megfelelni a Gera-féle KTE. Amit könnyebben meg tudok fogalmazni, hogy én mit várok Gera Zoltántól és a csapattól.

Egy új idény kezdetén (pláne, ha azt az idényt egy másik ligában kezdi meg a csapat, mint az előzőt) a szurkoló mindig kíváncsian várja, hogy a vezetőedző, a stáb kikre támaszkodik majd. Ha a csapat kerete jelentősen átalakult, akkor pedig erre a kérdésre még nehezebb választ adni. Én teszek egy próbát.

Nagyjából meg lehet tippelni a kezdőnket a nyitófordulóra, de azért még vannak kérdőjelek részletei…